کلاس های آنلاین کارنامه خرد

آغاز ثبت نام کلاس های آنلاین موسسه کارنامه خرد برای سال تحصیلی آینده ۱۴۰۳_۱۴۰۲

ثبت نام کلاسهای آنلاین  با تخفیف ۵۰ درصدی آغاز شد!

ویژگی کلاسها:

برگزاری کلاسها با حضور دبیران برند ایران

آموزش صفر تا صد تمام مطالب

برگزاری کلاسهای جاست تست

گروه های رفع اشکال ۲۴ساعته

کلاسهای مشاوره و برنامه ریزی هفتگی

آزمونهای کلاسی منظم در پایان هرفصل

پخش فیلمها در پنل اختصاصی و سرور شخصی کارنامه خرد

مشاهده فیلمها در ابعاد بزرگ و سینمایی

اختصاص پنل کاربری و امکان مشاهده فیلم ها هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین بدون محدودیت

شهریه کلاسهای آنلاین:
شهریه کلاسهای آنلاین به ازا هر درس مبلغ سه میلیون و هشتصد هزار تومان میباشد که مجموع دروس اختصاصی پانزده میلیون و دویست هزار تومان میگردد

(به بخش تخفیفات نگاه کنید)

همچنین علاقه مندان به شرکت در کلاس مشاوره نیز،میتوانند با پرداخت مبلغ پنج میلیون تومان برای یک سال تحصیلی کامل از خدمات مشاوره گروهی بهره مند گردند

(به بخش تخفیفات نگاه کنید)

تخفیفات:
در سال تحصیلی جدید یعنی  1403-1402

در صورتیکه که تمام دروس را در مجموعه کارنامه خرد ثبت نام نمایید به جای  پانزده میلیون و دویست هزار تومان فقط مبلغ 9میلیون تومان از شما دریافت میگردد و علاوه بر چهار درس اختصاصی،مشاوره گروهی نیز به صورت رایگان روی کلاسهای شما فعال میگردد.این تخفیف فقط تا پایان این ماه اعتبار دارد.

**چهار درس اختصاصی + مشاوره گروهی +آزمونهای کلاسی فقط 9میلیون تومان تا پایان ماه جاری**

جهت اطلاع از آخرین تخفیفات با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید
021-26401062

انواع کلاسهای آنلاین کارنامه خرد:

الف: کلاسهای کنکور با آموزش کامل و تست زنی (ویژه کنکوری ها)

ب: کلاسهای کنکور فقط تست زنی(جاست تست) (ویژه کنکوری ها)

ج: کلاسهای تقویتی و تست و آموزش کامل به همراه تست زنی ویژه دهمی ها

ذ: کلاسهای تقویتی و تست و آموزش کامل به همراه تست زنی ویژه یازدهمی ها

بهترین کلاس کنکور و تقویتی آنلاین

پاسخ به پرسش های متداول در خصوص کلاس کنکور آنلاین و کلاس تقویتی آنلاین:

چرا شهریه کلاسهای شما نسبت به سایر موسسات بالاتر است؟

به دو دلیل!

اول آنکه در مجموعه کارنامه خرد فقط از دبیران برند ایران استفاده میگردد و حق الزحمه اساتید برتر ایران بالاست

و دلیل دوم آنکه، خدمات کلاسهای کنکور آنلاین و کلاسهای تقویتی آنلاین  ما جامع و کامل است.

اکثر موسسات در ابتدا شهریه کمتری را از شما میگیرند!! اما در طول سال به بهانه های مختلف و با اسامی عجیبی که روی دوره هایشان میگزارند شمارا مجبور به پرداخت شهریه برای نیم سال دوم میکنند،اما ما در کارنامه خرد فقط با دریافت یکبار شهریه در تمام سال تحصیلی در کنار شما میباشیم.در واقع فقط با یکبار پرداخت شهریه پرداختی کلاسهای آموزش و تست و همایش و جمعبندی و مشاوره و… را دریافت مینمایید

آیا امکان پرداخت اقساط وجود دارد؟

بله درصورتیکه که مایل باشید میتوانید شهریه کلاسها را در سه قسط پرداخت نمایید

آیا برای دریافت جزوات کلاس اساتید،باید الزاما مبلغی را بپردازیم؟

خیر! جزوات ما بصورت رایگان در قالب  فایل پی دی اف برای شما عزیزان ارسال میگردد.

(البته اگر تمایل به دریافت نسخه چاپ شده داشته باشید باید یا خودتان پرینت انجام دهید یا از همکاران ما بخواهید ارسال را  با دریافت هزینه چاپ و پست برایتان انجام دهند)

آیا کلاسها پخش زنده است؟ آیا امکان ارتباط با استاد وجود دارد؟

بله   شما کلاسها را به صورت لایو و زنده میتوانید مشاهده کنید و در صورت لزوم حتی میتوانید با استاد کلاس نیز صحبت کنید و مطالبی که متوجه نشدید را از ایشان در کلاس بپرسید.

البته پس از مشاهده آنلاین،به کلاسهای ضبط شده هم دسترسی خواهید یافت.

کلاسها در ادوبی کانتک برگزار میگردند یا اسکای روم ؟

هیچکدام!! 

ما در کارنامه خرد با خریداری سرور شخصی و ایجاد سایت شخصی،کلاسها را در سرور و سایت خود برگزار میکنیم و کلاسها با کیفیت خوب و بدون قطعی برگزار میگردد.

آیا تصاویر کلاسها بزرگ است یا همانند کلاسهای کنکور آنلاین مدارس و برخی موسسات کوچک است؟

ما کلاسها را در استودیوی بزرگ و مجهز برگزار میکنیم و تصاویر فول سایز و بزرگ است

اگر مشکلی پیش بیاید یا اگر نتوانیم کلاس را بصورت آنلاین ببینیم چه اتفاقی می افتد؟

نگران نباشید!!

بلافاصله پس از اتمام کلاسهای آنلاین، همکاران ما فیلم های آفلاین را روی پنل شما بارگذاری میکنند و تاپایان سال تحصیلی میتوانید هر تعداد بار که دوست داشتید،تکرار فبلمها را ببینید.

آیا رفع اشکال هم انجام میشود؟

بله رفع اشکال هم داریم

رفع اشکال به دو صورت انجام میشود،اگر جایی از درس را نفهمیدید میتوانید هنگام پخش زنده از استاد بخواهید تا مجددا برایتان توضیح دهند.اما اگر پس از کلاس در حل سوالات و تستها مشکلی داشتید میتوانید اشکالات خود را در گروه های رفع اشکال مطرح نمایید.اساتید و دستیاران آنها به اشکالات شما همه روزه پاسخگو میباشند.

معرفی بهترین کلاسهای آنلاین کنکور

مزایا و معایب کلاسهای کنکور آنلاین چیست؟

امروزه برگزیدن کلاس کنکور آنلاین برای آموزش و آمادگی کنکور یک گزینه بسیار جدی  است. با این حال، این نوع فراگیری و آموزش، مانند هر نوع آموزشی دیگر، دارای مزایا و معایبی است. برای تصمیم گیری، توصیه می شود که یک تحلیل کلی از آنچه که این گزینه به شما می دهد و آنچه این گزینه از شما می گیرد، انجام دهید.

مزایا و معایب مطالعه توسط کلاس کنکور آنلاین  چیست؟ در شکل‌گیری و مطالعات ما به تحلیل این موضوع از هر دو دیدگاه پرداخته‌ایم یعنی مزیت مطالعه در  کلاس کنکور آنلاین  و مضرات در  مطالعه کلاس کنکور آنلاین را بررسی خواهیم نمود.

مزیت های مطالعه کلاس کنکور آنلاین:

1.با شرکت در کلاس کنکور آنلاین صرفه جویی در زمان در حال حرکت ، اما همچنین صرفه جویی در پول. و، شما می توانید بدون هزینه حمل و نقل عمومی یا بنزین وقتی با ماشین شخصی خود رفت و آمد می کنید، این کار را انجام دهید. این همچنین یک مزیت پایدار زیست محیطی ارزشمند برای مراقبت از طبیعت است.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین انعطاف پذیری شرایط شخصی شما نه تنها می تواند پیچیده باشد، بلکه می تواند تغییر کند. شاید چند ماه دیگر برای کار در یک شرکت جدید فراخوانده شوید، ممکن است مجبور شوید برای کاری سفر کنید، یا ممکن است یک برنامه شیفتی داشته باشید که شما را از متعهد شدن به برنامه کلاسی حضوری باز دارد.

در این صورت، ارزش افزوده آموزش کلاس کنکور آنلاین  این است که حتی اگر شرایط شما تغییر کند، برنامه آموزشی ادامه می یابد زیرا می توانید زمان مطالعه خود را به صورت شخصی تنظیم کنید.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین . پیشنهاد آموزشی . از این منظر، زمینه جستجوی مراکز آموزشی را که در محل زندگی و محیط اطراف شما وجود دارد را گسترش دهید، زیرا به لطف پنجره دنیای کلاس کنکور آنلاین ، می توانید از خانه مطالعه کنید.

هم اکنون با ارتقا و تقویت و گسترش کلاس کنکور آنلاین، موسسات آموزشی بیشتر و بیشتری برای آن دسته از دانش آموزانی که نمی توانند به روش سنتی شرکت کنند، خدمات کلاس کنکور آنلاین  ارائه می دهند.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین مهارت های تست زنی خود را تمرین کنید . زمانی که به صورت کلاس کنکور آنلاین مطالعه می کنید، به طور مستقیم در موضوع اصلی این طرح مطالعه آموزش می بینید، اما به طور غیرمستقیم در استفاده از فناوری های جدید نیز مهارت کسب می کنید. مهارت هایی که می تواند آمادگی شما را برای دنیای کار افزایش دهد.

با شرکت در کلاس کنکور آنلاین یادگیری تعاملی را تجربه کنید.از طریق این شکل از آموزش، نقش شما به عنوان یک دانش آموز نقش فعالی را ایفا می کند. و قالب منابع کلاس کنکور آنلاین تعاملی است. چیزی که علاقه به تیادگیری را افزایش می دهد.

معایب مطالعات کلاس کنکور آنلاین و مضرات مطالعه کلاس کنکور آنلاین

انگیزه و تعهد . درست است که مطالعه کلاس کنکور آنلاین انعطاف پذیری را در نحوه سازماندهی برنامه خود تشویق می کند، با این حال، نظم و انضباط لازم برای حفظ اهداف بیشتر از آن است که هر روز در یک زمان خاص به کلاس بروید.

مخصوصاً برای کسانی که احساس می کنند برای سازماندهی به این نظم و انضباط رو در رو نیاز دارند، زیرا در خانه دنیای شدیدی از حواس پرتی را پیدا می کنند: رادیو، تلفن همراه، تلویزیون، اینترنت، بازدیدهای غیرمنتظره…

بهترین انتخاب برای همه زمینه ها نیست. آموزش کلاس کنکور آنلاین نیز محدودیت هایی دارد. موضوعاتی هستند که در آنها یادگیری تجربی و تجربی همراه با کلاس حضوری بهترین گزینه در مقایسه با منابع تکنولوژیکی است که می تواند وسیله ای برای پشتیبانی باشد اما به خودی خود هدف نیست.

استرس تکنولوژیکی . ممکن است ساعت های زیادی را برای اهداف کاری به رایانه متصل کنید. اگر زمان حضور در سکوی تمرینی را به آن اضافه کنید، این واقعیت می تواند آن احساس استرس را ایجاد کند.

تنهایی _ برخی از افراد با روش تدریس کلاس کنکور آنلاین احساس راحتی و خوشحالی می‌کنند، با این حال، برخی دیگر این فرآیند را تجربه‌ای تنها می‌دانند که به وضعیت ذهنی آنها مرتبط نیست.

در واقع، اگر علاوه بر ثبت نام در کلاس، به دنبال انگیزه ای برای ملاقات حضوری با این افراد برای گسترش دایره اجتماعی خود هستید، آموزش کلاس کنکور آنلاین  نمی تواند این انگیزه را فراهم کند.

با این حال، باید به این نکته اشاره کرد که دقیقاً به این دلیل که آموزش کلاس کنکور آنلاین  امکانات و محدودیت هایی نیز دارد. دوره های آموزشی وجود دارد که بهترین آموزش های حضوری را با دوره های کلاس کنکور آنلاین  در قالب ترکیبی ترکیب می کنند

بهترین کلاس کنکور آنلاین ایران

خلاصه مقاله:

بهترین کلاسهای آنلاین کنکورکدامند؟

منبع: کلاس های آنلاین کارنامه خرد – کارنامه خرد » کارنامه خرد (karnamehkherad.com)