بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران چه کسانی هستند؟

لیست بهترین اساتید زیست ایران :

1- دکتر زهرا همایونی  مولف کتب زیست شناسی خیلی سبز و طراح تست کنکور های آزمایشی و مدرس برنامه های تلویزیونی

2- استاد اشکان هاشمی زیست نویسنده و مدرس

3-  استاد محمد رضا عمارلو زیست

4- استاد رضا اربابیان مولف کتب خانه زیست شناسی ایران و طراح تست کنکور های آزمایشی و مدرس برنامه های تلویزیونی

5- استاد علی پناهی شایق زیست

6-  استاد محمد مهدی میوه چی زیست

7-  استاد علی کرامت زیست

8- استاد امیر حسین حقانی فر زیست

9- استاد حاجی یوسف از مدرسین برتر ایران

10 استاد حنیف عظیمی زیست

11-  استاد ماجد موید زیست

12-استاد زیست کرمییان

13-استاد منصور کهندل زیست

14- استاد رضا امیر زیست

15- استاد پدرام فرهادیان زیست

بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ این سوال ورطه ای از دیگران را پیش روی ما می گشاید: کدام بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ؟ برای چه و به چه کسی؟ ویژگی های شخصی یا حرفه ای، و کدام یک از آنها مهم تر است؟ مثلاً آیا می توان از بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  خواست که بچه ها را دوست داشته باشد یا اینکه با آنها با احترام رفتار کند و درس خود را خوب تدریس کند کافی است؟ آیا بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  باید یک رهبر اجتماعی باشد؟ کدام بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  بهتر است – مهربان یا سختگیر؟ کدام یک موفق تر خواهد بود – یک شورشی یا یک سازگار؟

یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  خوب تقریباً مانند یک تاجر خوب است

ما می‌توانیم بی‌پایان بحث کنیم، بحث کنیم و ثابت کنیم. این به این دلیل است که “بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  کروی در خلاء” وجود ندارد. هر بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ی در یک موقعیت اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی خاص وجود دارد، جایی که با اهداف خاصی روبرو است و برای رسیدن به موفقیت به ویژگی های خاصی نیاز دارد.

و اگر بحث نکنید، اما از دیگران بپرسید: چه ویژگی های بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  را مهم می دانند؟ چنین مکالمه ای به برخی از شرکت کنندگان در آموزش کمک می کند تا با دید جدیدی به دیگران نگاه کنند.

بار دیگر، با مطالعه کوچکی که در سال 2015 توسط گوهر سرکیسیان، دانش‌آموز کلاس یازدهم انجام شد، متقاعد شدیم. گوار آن را در میان دانش آموزان دبیرستانی، والدین آنها و بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران ورزشگاه شچلکوو (شهر شچلکوو، منطقه مسکو) گذراند، جایی که خودش تحصیل کرد. هدف از این مطالعه مقایسه “نیازهای دولت، منعکس شده در استاندارد حرفه ای بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ، و نیازهای جامعه برای شناسایی کیفیت های اولویت دار بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ” بود.

سندی وجود دارد که فهرستی از الزامات حرفه ای و شخصی بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران در قلمرو فدراسیون ایران  را تعریف می کند – این یک استاندارد بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  حرفه ای است که در 1 ژانویه 2015 لازم الاجرا شد. بر اساس این الزامات، می توان آن ویژگی هایی را که دولت دوست دارد در یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ببیند، مشخص کرد.

مقایسه انتظارات رسمی با زندگی واقعی همیشه جالب است. این همان کاری است که گوهر سرکیسیان تصمیم گرفت انجام دهد.

 ایده این مطالعه از مشاهده دانش آموزان و بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران مدارس مختلف ناشی شد. در آن زمان من قبلاً تصمیم گرفته بودم که خودم بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  شوم و می خواستم بیشتر در مورد این حرفه بیاموزم. با دیدن اینکه گاهی اوقات حتی با استعدادترین و کنجکاوترین کودکان علاقه خود را به یادگیری از دست می دهند، تصمیم گرفتم ریشه مشکل را بیابم و به عنوان یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  آینده، تصویر یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل را الگوبرداری کنم. تصویر بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ی که به بهتر شدن دانش آموزان کمک می کند.

در این نظرسنجی بیش از صد دانش آموز دبیرستانی، 40 والدین و 25 بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ژیمناستیک – بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران مقاطع ابتدایی، راهنمایی و ارشد شرکت کردند. از همه پاسخ دهندگان خواسته شد که آزادانه به این سوال پاسخ دهند: “یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟”

پاسخ دهندگان به طور مستقل ویژگی ها را نام برده یا یادداشت کردند و منظورشان را توضیح دادند. پاسخ ها در جداول خلاصه نظام مند شدند.

بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل برای دانش آموزان

100 درصد دانش آموزانی که در نظرسنجی شرکت کردند معتقدند بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل باید سخت گیر و صبور باشد. همچنین، همه دانش‌آموزان پاسخگو در این واقعیت اتفاق نظر داشتند که بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  باید بتواند مطالب را مورد توجه قرار دهد.

سخنرانی شما باید برای عمه شورا باشد!

81% از پاسخ دهندگان طرفدار نگرش بی طرفانه بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  و رویکرد فردی هستند (“همه می خواهند منصفانه ارزیابی شوند و برای دستیابی به نتایج بهتر کمک شوند”).

دانش‌آموزان واژه «انصاف» را به‌عنوان ارزیابی مبتنی بر دانش و نه ملیت، ظاهر و … توضیح دادند. تقریباً همین کلمات تحمل را در پاسخ های دیگر پاسخ دهندگان توصیف می کند.

بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل برای والدین

برای همه والدینی که مورد بررسی قرار گرفتند، بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل کسی است که موضوع خود را کاملاً بلد باشد. به عنوان یک کیفیت جداگانه، 100٪ والدین “عشق به حرفه و فرزندان” خود را نشان دادند.

در پرسشنامه های والدین، موردی ظاهر شد که دانش آموزان آن را برای خود متمایز نکردند: بی تفاوتی.

بی تفاوتی توسط والدین به عنوان نگرش دلسوزانه نسبت به دانش آموزان توضیح داده شد. بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  دلسوز اولاً همیشه مطمئن می شود که بچه ها مطالب را یاد گرفته اند و ثانیاً در مواقع لزوم حمایت عاطفی می کند.

بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل از دیدگاه… بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران

اما به نظر می رسد بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران مطمئن هستند که صبر و کار همه چیز را خرد خواهد کرد. 100٪ از بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران مورد بررسی در تمام سطوح – برای دانش عالی از موضوع و صبر.

اما نکته اصلی این است که به گفته گوهر، نظرسنجی از بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران بود که برای او جالب ترین بخش مطالعه بود.

 پس از صحبت با بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایران و آگاهی از احساسات آنها، آنها را از منظر جدیدی دیدم. بیشتر از همه، بهترین دبیران زیست شناسی کنکور در ایرانی که به جای کلمات “صحیح” مناسب موقعیت، صادقانه و صریح در مورد همه پیچیدگی های این حرفه صحبت کردند، تحت تأثیر قرار گرفتم. معلوم شد که در تمرین آموزش موقعیت های زیادی وجود دارد که در آن یک فرد بی تجربه به سادگی گیج می شود. و تنها چیزی که می تواند یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  خوب از یک فرد بسازد بی تفاوتی است. یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  علوم کامپیوتر در مورد حرفه بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ی به من گفت: “اگر می خواهید دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کنید، پس این برای شماست.”

گوهر تمامی پاسخ های پاسخ دهندگان خود را با الزامات استاندارد حرفه ای مقایسه کرد. نتیجه ثابت شد. مگر اینکه هیچ معیاری نمی تواند بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  را ملزم به داشتن حس شوخ طبعی، بی تفاوتی، عشق به کودکان و صبر کند. اما افراد در روابط انسانی غیر استاندارد و زنده خود حق دارند این انتظار را از یکدیگر داشته باشند.

 مطالعه من اساساً پاسخ جدیدی نداد، اما به من نشان داد که چقدر ویژگی های شخصی برای این حرفه مهم است: پاسخ دهندگان من در مورد ویژگی های شخصی صحبت کردند، نه حرفه ای.

الان در حال تحصیل برای بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران ی هستم، زبان خارجی را به عنوان تخصص انتخاب کرده ام. اکنون چه ویژگی های بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  را مشخص می کنم؟ بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  ایده آل یک مدل الگو نیست. این یک فرد جالب، کاریزماتیک، تحصیل کرده، دارای انرژی خلاق است که همان کودکان فعال، مراقب و متفکر را تربیت می کند.

و ما پیشنهاد می کنیم گفتگو را در یک موضوع مشخص ادامه دهیم. چه ویژگی های یک بهترین اساتید  زیست شناسی کنکور در ایران  در محیط شما ارزشمند است؟ کدام یک برای شما مناسب است؟